whatsapp

Hakkımızda

MODERN KOLTUK DÖŞEME

1989 dan bugüne sizlere her daim kaliteli ve zengin işçilikle hizmet vermekte olup her nevi oturma grupları ve salon takımlarınızın yüz değişimi, tamir - bakım, boya - cila ve yeni imalat İşlerini temiz ve titiz bir şekilde özgün tasarımlarımızla sizlerin güvenini bizlerin özgüvenini buluşturduğumuz adres. 

Çalışma Prensibimiz

Kumaş çeşitlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak,İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek.

Bilgi çağının getirdiği yeni ve kaçınılmaz gerçekler doğrultusunda, çözüm ortağı kimliği ile, işletmelerin ihtiyaçlarına görerek bakmak ve anlayarak çözmek için yönlendirici ve yönetici çalışmaları danışmanlık esasları ışığında gerçekleştirmek.