Koltuk Tamiri

Koltuk tamiri işi için kumaş çeşitlerinde; kadife, keten, şönil, pamuklu keten, kadife görünümlü şönil vs. çeşitlerimiz mevcuttur. İstenildiği takdirde müşterinin temin ettiği kaplama malzemesi kullanılabilir.Tüm minder ürünlerimizin içerisinde yuvarlak tanelerden oluşan styropor kullanılmaktadır. Styropor ile doldurulan ürünlerde terleme ve çürümeden kaynaklanan yırtılmalar oluşmaz. İçerisine parça sünger, kırpıntı ve pamuk konulan ürünler terletir ve vücuttan alınan sıvı neticesinde üründe çürüme ve yırtılmalar oluşur.

Koltuk tamiri hizmetimizden faydalanarak hasarlı veya yıpranmış koltuklarınızı yenileyebilir ve hiç tamir edilmemiş gibi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Koltuğunuzu uzun süreden kullanıyor ve görünümünden şikâyetçi iseniz, koltuğunuz tamir ettirebilir veya koltuk döşeme hizmetimizden yararlanarak yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Fazla masraf etmeden mobilyalarınızı yenilemenin en uygun yolu Koltuk Tamir ve Döşeme işlerinizi koltuk uzmanında yaptırmanızdır. Alanında uzman ekibimiz yılların deneyimini ve modern işçiliği bir arada sunarak müşterilerimize garantili hizmet sunmayı temel ilke edinmiştir.

KOLTUK TAMİRİ NASIL YAPILIR?

Firmamızdan talep ettiğiniz ve onarımı yapılacak Koltuk, koltuk takımı, oturma gurubu gibi mobilyalarınız Online talep formu ile bizlere iletilen fotoğrafı yada ücretsiz keşif ekibimizle yerinde inceleme yapılarak en uygun onarım şekli belirlenir ve fiyatlandırılır.

KOLTUK TAMİRİ