Mobilya Tamiri

MOBİLYA TAMİRİ & DEĞİŞİMİ

Mobilya tamiri hizmetimizden faydalanarak hasarlı veya yıpranmış Mobilyalarınızı yenileyebilir ve hiç tamir edilmemiş gibi şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Koltuğunuzu uzun süreden kullanıyor ve görünümünden şikâyetçi iseniz, koltuğunuz tamir ettirebilir veya Mobilya döşeme hizmetimizden yararlanarak yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Fazla masraf etmeden mobilyalarınızı yenilemenin en uygun yolu Mobilya Tamiri ve Döşeme işlerinizi Mobilya uzmanında yaptırmanızdır. Alanında uzman ekibimiz yılların deneyimini ve modern işçiliği bir arada sunarak müşterilerimize garantili hizmet sunmayı temel ilke edinmiştir.

Mobilyalarınızı ayırt etmeksizin sizler için en doğru modellerini seçip sunarak kendi zevkinize göre mobilyalarınızı yapılandırıyoruz. yapılacak her bir işlemin ayrıntısının teyidini sizden alarak mobilyalarınızı kusursuz bir görsel değer kazandırıyoruz.

Mobilya Tamiri Nasıl Yapılır?

Firmamızdan talep ettiğiniz ve onarımı yapılacak Mobilya, Mobilya takımı, oturma gurubu gibi mobilyalarınız Online talep formu ile bizlere iletilen fotoğrafı yada ücretsiz keşif ekibimizle yerinde inceleme yapılarak en uygun onarım şekli belirlenir ve fiyatlandırılır.

MOBİLYA TAMİRİ & DEĞİŞİMİ